לא מעוניינים להוציא כסף על מזגן לכל אחד מהחדרים? סטודנטים אשר מעוניינים בפתרון זמני לתקופת הקיץ? מתגוררים בדירה שכורה? מזגן נייד הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. קראו את המאמר והבינו מה הם היתרונות של מזגן מסוג זה.
 
מזגן נייד- ניידות לכל מקום בבית

אם החלטתם כי אינכם מתכננים לוותר על מיזוג דירת שני החדרים שלכם וזאת למרות שאתם סטודנטים וכל הוצאה כספית גורמת לקרע בכיס לגדול, הגיע הזמן לרכוש את הפתרון המושלם והזול ביותר- מזגן רצפתי נייד אשר ילך אחריכם לכל מקום בבית.  אם עד כה הורגלתם לכך שרק חיית המחמד שלכם מדשדשת אחריכם לכל חדרי הבית, הגיע הזמן לבשר לה כי חבר חדש הגיע הביתה, מזגן נייד על גלגלים אשר יהווה מתחרה רציני על תשומת לבכם.

כאן אין צורך להזמין טכנאי מזגנים על מנת שיבצע התקנה של המזגן ולא צריך לחשוש ששכחתם את המזגן בחדר דלק, המזגן הנייד תמיד אתכם ולידכם וניתן לכבות אותו ולהדליק אותו כראות עיניכם.

המזגן עומד על הרצפה ואינו מחובר בשום צורה אל הקיר. המנוע שלו ממוקם מחוץ לבית וצינור עבה יחבר בין המזגן לבין המנוע שלו. אם אתם מתגוררים בדירה שכורה בוודאי תשמחו לשמוע כי ניתן להעביר בקלות את המזגן אל כל דירה חדשה אותה תחליטו לשכור. נכון לשנת 2012 היבואנית פמילי ליין היא היבואנית היחידה בישראל אשר משווקת מזגנים ניידים.
 
מזגן נייד- נקודות חשובות לתשומת לבכם

 • הארכת חייו של מזגן נייד- המדחס הוא אחד החלקים החשובים ביותר במזגנים מכל הסוגים. על מנת לתחזק את המזגן הנייד כראוי יש להקפיד ולהמתין כשלוש דקות בין פעולות כיבוי והדלקה של המזגן.
   
 • קירור/ הפסקת קירור אוטומטית- יש לקחת בחשבון כי רוב המזגנים הניידים המוצעים כיום לציבור הצרכנים כוללים מערכת קירור משוכללת שמפסיקה לעבוד כאשר הטמפרטורות בחדר נמצאות במגמה של ירידה. בזמן בו המזגן מופסק המאוורר מתחיל לפעול.
   
 • יעילות- מזגנים ניידים זקוקים לתחזוקה שוטפת וחשוב מאוד למלא את מיכל המים שלהם מדי שעתיים במים מזוקקים.
   
 • תכנות שינה- יש אפשרות לתכנת את המזגן למצב שינה, אך פונקציה זו לא תפעל במצב בו המאוורר של המזגן פועל.
התקנת מזגן נייד

התקנת מזגן נייד יכולה להתבצע בצורה עצמית או על ידי טכנאי מזגנים. מזגן נייד מגיע עם הוראות התקנת מזגנים והפעלה פשוטים מאוד ולכן ההחלטה בידיכם. התקנת נייד כוללת שני חלקים מרכזיים:

 • צינור פליטה- חשוב להצמיד את צינור הפליטהלחלון ולסגור את החלון. חשוב להצמיד את המתאם של הצינור באמצעות הברגה מצידו החיצוני. כאשר המזגן אינו בשימוש יש להקפיד לסגור את החלון ממנו יוצא צינור הפליטה במזגן.
   
 • מסנן פחם- יש להקפיד להכניס את הפחם למסנן של המזגן.
 
מעוניינים לרכוש את סוג המזגן הנייד המתאים לכם ביותר? מתלבטים? השאירו את הפרטים שלכם והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם על מנת לייעץ לכם על האפשרות הטובה ביותר.