ימי הקיץ החמים שוברים שיאים של צריכת חשמל בישראל, המזגנים עובדים בכל שעות היממה, מזיעים ונשחקים. עבודות תחזוקה פשוטות של מילוי גז מזגנים וניקוי מסננים מאריכות את חיי המכשיר וחוסכות בהוצאות החשמל בצורה משמעותית.

מזגן תקין מקרר את החדר בעזרת כמות קטנה יותר של אנרגיה, מיד עם הסימן הראשון לירידת בתפוקת המכשיר כדאי להזמין טכנאי מזגנים לייעוץ, טיפול תחזוקה ובדיקה. הצטברות של אבק ולכלוך בתוך המזגן דורש מהמנוע לעבוד קשה יותר, לצרוך כמות גדולה יותר של חשמל ולזרז תהליכי בלאי טבעי.

תקלות נפוצות במזגנים ביתיים :

  • מזגן לא מקרר = בלון הגז זקוק למילוי
  • מזגן מטפטף = חשש לחסימת צינורות המים והמסננים על ידי אבק ולכלוך
  • מזגנים מרעישים = חשש לבעיה במנוע
  • התקנת מזגנים לא מקצועית
כל טכנאי מזגנים בתל אביב ובכל עיר אחרת, מתמודד בכל יום עבודה קייצי ועמוס עם שורה ארוכה של תקלות פשוטות ומורכבות. הטכנאים המיומנים מחזיקים ברכב השירות בלונים של גז וחלקי חילוף בסיסיים, הלקחות ממתינים בחום הכבד ומבקשים לקבל שירות תיקון מזגנים מהיר ויעיל.

מלאכת תיקון מזגנים דורשת מיומנות, אמינות וכלי עבודה מתאימים. טכנאי מנוסה מזהה במהרה את מקור התקלה ומטפל בה תוך שקיפות מלאה ורמה גבוה של אמינות. אם המזגן שלכם לא מקרר כמו פעם ואתם מקבלים חשבונות חשמל מנופחים, זה בדיוק הזמן להשאיר פרטים ולבדוק את המכשיר. מלאו את הפרטים וטכנאי מזגנים מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם ויאבחן את הבעיה.